SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
97 000 €
(1 617 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
Rue du Lys Blanc, Saint-Claude

spalnica2
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Votre agence IMMOVITAL vous proose cet appertement idéalement situé dans un quartier dynamique et recherché de Basse-Terre, au sein d’une petite copro...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rue du Lys Blanc, Saint-Claude
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immovital

Podobni oglasi