SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
105 000 €
(1 750 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Route de la Varizelle, Saint-Chamond

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Saint-Chamond proche de toutes les commodités et axes routiers. Découvrez cet agréable appartement situé au 4ᵉ étage avec ascenseur d’une copropriété ...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Route de la Varizelle, Saint-Chamond
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cabinet Immobilier Hyvrard

Podobni oglasi