SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
129 000 €
(1 518 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
Route de la Varizelle, Saint-Chamond

spalnica4
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

SAINT CHAMOND - PLACE SAINT PIERRE Joli appartement de type F4 de 85.36 m2 (CARREZ) au 1er étage d'une copropriété sécurisée et équipée d'un ascenseur...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Route de la Varizelle, Saint-Chamond
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cabinet Immobilier Hyvrard

Podobni oglasi