SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
116 000 €
(2 829 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Route de la Varizelle, Saint-Chamond

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

SAINT CHAMOND - Quartier Hôtel Dieu - Entrée de Ville  Dans immeuble de standing au sein d'un parc arboré et sécurisé vous trouverez appartement de ty...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Route de la Varizelle, Saint-Chamond
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cabinet Immobilier Hyvrard

Podobni oglasi