SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
112 900 €
(1 411 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

spalnica4
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

BRETAGNE - CÔTES D'ARMOR - SAINT-BRIEUC Votre agence de proximité EXPERIENCE IMMOBILIER a le plaisir de vous présenter en exclusivité ce nouveau bien ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue de Brest, Saint-Brieuc
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Experience Immobilier

Podobni oglasi