SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
108 500 €
(3 391 € / m²)
Prodaja
2
1
32 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

spalnica2
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

22000 – ST BRIEUC – CENTRE-VILLE – APPARTEMENT T2 34 M² – 1 CHAMBRE – APPARTEMENT LUMINEUX – PLACE DE PARKING
RÉSIDENCE SÉCURISÉE – BON ÉTAT GÉNÉRAL –...

Električno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue de Brest, Saint-Brieuc
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi