SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
178 197 €
(2 285 € / m²)
Prodaja
4
1
78 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

spalnica4
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Marie-Amélie SAMSON vous propose: Appartement 4 pièces -Quartier Notre-Dame, proche centre à pied - Terrasse bien exposée - ascenseur - ...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue de Brest, Saint-Brieuc
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi