SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
110 000 €
(1 667 € / m²)
Prodaja
4
1
66 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

spalnica4
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - César Lucas vous propose: RÉNOVÉ - RENDEMENT LOCATIF INTÉRRESSANTMagnifique Appartement T4 au COEur de Saint-Brieuc,Rénové en 2020, cet a...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Rue de Brest, Saint-Brieuc
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi