Seznam ponudb
4
4
560 000 €
(4 706 € / m²)
Prodaja
4
1
119 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
119 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
iad France - Raphaël Lerich (06 80 50 96 76) vous propose : NOUVEAUTÉ - T4 - Résidence 'KALON AN ARVOR' à SAINT-BRIEUC : VOTRE RÉSIDENCE PROCHE DES PL...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Nadstropje
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
107 dni
Posodobljeno:
104 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rue de Brest, Saint-Brieuc
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.