SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
333 000 €
(4 440 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Rue de Brest, Saint-Brieuc

spalnica3
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Raphaël Lerich (06 80 50 96 76) vous propose : NOUVEAUTÉ - T3 - Résidence 'KALON AN ARVOR' à SAINT-BRIEUC : VOTRE RÉSIDENCE PROCHE DES PL...

Ostalo
Starost oglasa: 107 dni
Posodobljeno: 104 dni

Lokacija

Rue de Brest, Saint-Brieuc
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi