SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
189 000 €
(3 048 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Impasse des Cimes, Rumilly

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

SOUS COMPROMIS

74150 RUMILLY - HAUTE-SAVOIE

En exclusivité, découvrez cet appartement 3 pièces de 62 m² loi carrez situé à Rumilly, derrière Interma...

Električno
Starost oglasa: 66 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Impasse des Cimes, Rumilly
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIETES PRIVEES

Podobni oglasi