SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
388 000 €
(5 243 € / m²)
Prodaja
5
1
74 m²
Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison

spalnica5
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ravalement isolant payé - Belle surface pour cet appartement sans vis à vis offrant Séjour/salon cuisine us équipée - 3 chambres - dressings - sall...

Ostalo
Starost oglasa: 50 dni
Posodobljeno: 50 dni

Lokacija

Avenue Paul Doumer, Rueil-Malmaison
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Suresnes - Mont Valérien - l'Adresse Suresnes - Mont Valérien

Podobni oglasi