SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
152 000 €
(4 750 € / m²)
Prodaja
2
1
32 m²
Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan

spalnica2
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

SOUS COMPROMIS Charmant appartement T2 d'environ 32 m2 habitables offrant : Séjour lumineux avec rangements, ouvrant sur une cour de 20 m2 sans vis à ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLočeni wcNaravna svetloba

Električno
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Du Parc De Royan

Podobni oglasi