SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 196 000 €
(9 130 € / m²)
Prodaja
5
1
131 m²
Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan

spalnica5
površina131 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Bonjour, je suis un appartement unique, perché au 7ème et dernier niveau avec ascenseur, offrant une vue imprenable 'face à New York', et une terrasse...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjePo prenoviNaravna svetloba

Električno
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Maisons Et Compagnie

Podobni oglasi