SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
260 000 €
(4 000 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Notre-Dame, Roquebrune-sur-Argens

spalnica3
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Vanessa Prochasson vous propose: À seulement cinq minutes de la mer, cet appartement 3 pièces de 65 m² traversant vous offre un cadre de ...

Ostalo
Starost oglasa: 157 dni
Posodobljeno: 123 dni

Lokacija

Notre-Dame, Roquebrune-sur-Argens
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi