SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
264 000 €
(6 286 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Rue de Paris, Romainville

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Thierry Pichard vous propose: Romainville – Centre-ville historique – rue de ParisIdéalement situé au cOEur du centre-ville historique de...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Rue de Paris, Romainville
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi