SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
450 000 €
(5 556 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Rue de Paris, Romainville

spalnica4
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Félicien Chen vous propose: Appartement Neuf avec Balcon en étage élevé à Romainville - Livraison 2024Venez découvrir ce magnifique appar...

Ostalo
Starost oglasa: 97 dni
Posodobljeno: 97 dni

Lokacija

Rue de Paris, Romainville
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi