SUPA24
Kuhinja; lesena tla, talne ploščice
Dnevna soba; lesena tla, leseni tramovi, naravna svetloba
Dnevna soba; lesena tla, talne ploščice, naravna svetloba
109 000 €
(1 603 € / m²)
Prodaja
2
1
68 m²
Rue Gambetta, Roche-la-Molière

spalnica2
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Aurore Andrusso vous propose: Appartement de caractère avec mezzanine - Centre-ville de Roche-la-MolièreDès l’entrée, on se sent dans un ...

Ostalo
Starost oglasa: 69 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

Rue Gambetta, Roche-la-Molière
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi