SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
99 000 €
(2 750 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Avenue Gabriel Péri, Rians

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

L'Agence a sélectionné pour vous cet appartement T2 d'environ 36m2 au coeur du village de Rians. Il se compose d'une pièce de vie avec cuisine équipé...

Električno
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenue Gabriel Péri, Rians
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Vinon-sur-Verdon - l'Adresse Vinon-sur-Verdon

Podobni oglasi