SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
420 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Rue de Mars, Reims

spalnica4
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexandra Mautrait (06 20 88 60 93) vous propose : Dans une résidence à taille humaine , dans un quartier calme à proximité du centre vil...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Rue de Mars, Reims
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi