SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
345 000 €
(3 670 € / m²)
Prodaja
4
1
94 m²
Rue de Mars, Reims

spalnica4
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Justine Gaudin vous propose: Appartement 4 pièces – Lumineux, sans travaux, avec parking et cave.Situé à proximité de l’Église Saint-Andr...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue de Mars, Reims
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi