SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
130 000 €
(1 912 € / m²)
Prodaja
4
1
68 m²
Rue de Mars, Reims

spalnica4
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce superbe appartement T4 de 68 m², perché au 10ᵉ étage d'un immeuble moderne avec ascenseur, au cœur vibrant de Reims. Récemment rénové, ce...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de Mars, Reims
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi