SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
77 000 €
(7 000 € / m²)
Prodaja
1
1
11 m²
Rue de Mars, Reims

spalnica1
površina11 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Clémence Ignace vous propose: **Studio Cosy au COEur de Reims - Idéal Investissement locatif ou Premier Achat !**Bienvenue dans ce charma...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue de Mars, Reims
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi