SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
445 000 €
(3 678 € / m²)
Prodaja
4
1
121 m²
Rue de Mars, Reims

spalnica4
površina121 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Appartement type 4/5 avec grand balcon filant et stationnement Bien rare en hypercentre En plein cœur de l’hypercentre de Reims, rue de Talleyrand, ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue de Mars, Reims
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Aux Clefs Des Sacres

Podobni oglasi