SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
123 000 €
(2 860 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Rue de Mars, Reims

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Guillaume Hemery-Boi vous propose: À Reims, dans le secteur recherché de Courlancy, à deux pas du groupe scolaire Sacré-COEur et de toute...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Rue de Mars, Reims
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi