SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
208 500 €
(3 022 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Rue de Mars, Reims

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

REIMS - HYPER CENTRE VOIE DES SACRES / CONSERVATOIRE Au sein d'une copropriété sécurisée en hyper centre, venez découvrir un appartement se composant...

Električno
Starost oglasa: 137 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Rue de Mars, Reims
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Dreux Immobilier - l'Adresse - Dreux Immobilier

Podobni oglasi