SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
164 900 €
(2 114 € / m²)
Prodaja
4
1
78 m²
Rue de Mars, Reims

spalnica4
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Marie-Antoinette Itier-Nunes vous propose: A VENDRE A REIMS : Appartement traversant, chaleureux et Lumineux de 78.22m² à ReimsVivez au c...

Ostalo
Starost oglasa: 137 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

Rue de Mars, Reims
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi