SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
369 000 €
(3 884 € / m²)
Prodaja
4
1
95 m²
Square d'Angiviller, Rambouillet

spalnica4
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Plongez dans le confort et l'élégance de cet appartement de 95 m², situé au premier étage d'une résidence moderne à Rambouillet. Grâce à sa conception...

Električno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Square d'Angiviller, Rambouillet
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi