SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
120 000 €
(4 800 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Rue de la République, Puteaux

spalnica1
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Vanessa Dinclaux vous propose: PUTEAUX – Quartier République | Studio au calme – Idéal investisseurA quelques pas du centre-ville de Pute...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Rue de la République, Puteaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi