SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
965 000 €
(9 461 € / m²)
Prodaja
4
1
102 m²
Rue de la République, Puteaux

spalnica4
površina102 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Stephanie LEFAUCHEUX vous propose: Appartement 4 pièces avec jolie terrasse au calme et sans vis-à-vis, à Puteaux quartier République.Déc...

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

Rue de la République, Puteaux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi