SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
129 000 €
(1 358 € / m²)
Prodaja
4
1
95 m²
Cours de l'Esplanade, Privas

spalnica4
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Sophie Aunave vous propose: Charmant duplex-3 chambres-Terrasse tropezienneCe duplex de 94,66 m², situé en cOEur de ville à Privas, pourr...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorTerasaNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 30 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Cours de l'Esplanade, Privas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi