SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
395 000 €
(5 197 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Route de Mategnin, Prévessin-Moëns

spalnica3
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Matteo Bertolino vous propose: À seulement quelques minutes de la frontière suisse et de l’aéroport, découvrez ce bel appartement T3 de 7...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Route de Mategnin, Prévessin-Moëns
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi