SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
599 000 €
(6 441 € / m²)
Prodaja
4
1
93 m²
Route de Mategnin, Prévessin-Moëns

spalnica4
površina93 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Ref. 1748SR EXCLUSIVELY AT SWIXIM INTERNATIONAL

Prévessin-Moens, near Ferney-Voltaire, close to amenities (bus, schools, shops), you'll be charmed ...

Ostalo
Starost oglasa: 155 dni
Posodobljeno: 143 dni

Lokacija

Route de Mategnin, Prévessin-Moëns
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Swixim Pays de Gex

Podobni oglasi