Seznam ponudb
14
14
14
549 000 €
(5 840 € / m²)
Prodaja
4
1
94 m²
Route de Mategnin, Prévessin-Moëns
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
94 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Réf. 1740JB
À Prévessin-Moëns, proche du centre et de la frontière suisse, vous serez charmé par ce magnifique appartement T4 de 94m², situé au 2èm...
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Razgled
Ločeni wc
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
C - Varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Plinsko ogrevanje
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
154 dni
Posodobljeno:
55 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Route de Mategnin, Prévessin-Moëns
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.