SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
639 326 €
(7 104 € / m²)
Prodaja
4
1
90 m²
Route du Berrier, Praz-sur-Arly

spalnica4
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Delivery SUMMER 2026NEW RESIDENCE LOCATED IN THE HEART OF THE VILLAGE OF PRAZ SUR ARLY. WORK IN PROGRESS, DELIVERY 2nd quarter 2026. For living or ren...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Route du Berrier, Praz-sur-Arly
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ALP SELECT IMMO

Podobni oglasi