SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
35 000 €
(1 522 € / m²)
Prodaja
2
1
23 m²
Place de la République, Prades

spalnica2
površina23 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Raphaëlle Pouthier vous propose: Appartement T2 en Centre-Ville de PradesIdéalement situé au cOEur de Prades, cet appartement de deux piè...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Place de la République, Prades
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi