SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
85 000 €
(1 328 € / m²)
Prodaja
4
1
64 m²
Chemin de Halage, Pont-Saint-Esprit

spalnica4
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Proche du centre-ville et de toutes les commodités, venez découvrir ce charmant logement de type 4.Situé en rez-de-chaussée surélevé, cet appartement ...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Chemin de Halage, Pont-Saint-Esprit
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Vallet Immobilier

Podobni oglasi