SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
395 000 €
(5 563 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Route d'Annecy, Poisy

spalnica3
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Secteur Monod / Appartement T3 de 71 m2 avec ascenseur et terrasse.L’agence Patr’IMMOnial vous invite à venir découvrir ce bel appartement T3 d'une su...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Route d'Annecy, Poisy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PATR'IMMONIAL

Podobni oglasi