SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
966 000 €
(14 418 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Sentier d'u Ruppionu, Pietrosella

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

L'agence Scaglia immo, vous propose, en VEFA, sur le secteur prisé de Porticcio, dans une copropriété de grand standing à taille humaine, cet appartem...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorVarovanjePloščiceLeseni tramoviPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Sentier d'u Ruppionu, Pietrosella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Scaglia Immo

Podobni oglasi