SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
389 000 €
(3 112 € / m²)
Prodaja
4
1
125 m²
Rue Beranger, Pézenas

spalnica4
površina125 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Auf dem schönsten Platz von Pézenas, im obersten Stockwerk eines Gebäudes aus dem 17. Jahrhundert, befindet sich ein ca. 125 Quadratmeter großes Loft,...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Rue Beranger, Pézenas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AGENCE INTERNATIONALE HONIG

Podobni oglasi