SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
23 900 €
(1 494 € / m²)
Prodaja
1
1
16 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica1
površina16 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Pedro Lima Silva vous propose: PERPIGNAN - LA REAL - Studio à rénover 17m2Venez découvrir ce studio en rdc d'un immeuble de charme. Ce bi...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi