SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
137 000 €
(1 489 € / m²)
Prodaja
3
1
92 m²
Rocade Sud, Perpignan

spalnica3
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Benoît Carette vous propose: Perpignan - Secteur Moulin à VentLumineux, traversant, parfaitement agencé : un appartement où l’on se proje...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rocade Sud, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi