SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
107 500 €
(1 132 € / m²)
Prodaja
4
1
95 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica4
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PERPIGNAN LA LUNETTE - J1005 - L'agence vous présente cet appartement d'une surface de 95 m2env de type F4 situé au 2ème étage sur 3 dans une résidenc...

Ostalo
Starost oglasa: 27 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Cabestany - l'Adresse Cabestany

Podobni oglasi