SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
75 000 €
(1 364 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica2
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Céline Pollièvre vous propose: A saisir - Appartement T2 lumineux à Perpignan proche place Catalogne.Niché au 3e et dernier étage sans as...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi