SUPA24
Dnevna soba
Kuhinja; talne ploščice
Dnevna soba
25 000 €
(1 389 € / m²)
Prodaja
1
1
18 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica1
površina18 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - France Lobbens vous propose: Au coeur d une résidenc privée avec gardien , ascenseur et stationement privatifResidence LE CARLIT Situé ...

Ostalo
Starost oglasa: 98 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi