SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
119 000 €
(2 088 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Audrey Todisco vous propose: PERPIGNAN – AU CASTILLET – Immeuble sécurisée - Appartement T3 - 57 m2 environ - Climatisation réversible - ...

Ostalo
Starost oglasa: 97 dni
Posodobljeno: 61 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi