SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
99 900 €
(1 332 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica4
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Ambre Hierholzer vous propose: PERPIGNAN NORD – Spécial Investisseur | Rentabilité 10,88 % – Appartement T4 en colocation meublée–Parking...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaLočena kuhinjaLočeni wcOpremljenoRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 96 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi