SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
129 000 €
(1 613 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica4
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Medjide Belkheir vous propose: T4 lumineux 80 m² avec balcon, garage et grenier – Centre PerpignanBelle opportunité Appartement 4 pièces ...

Ostalo
Starost oglasa: 107 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi