SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
78 000 €
(1 258 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica2
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Ahmed Ben Taleb vous propose: PERPIGNAN PONT JOFFREAppartement T2 – 62 m² – Rénové – Petite copropriété Un spacieux appartement traversan...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Ločena kuhinjaPo prenoviVisoki stropiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 129 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi