SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
215 000 €
(3 359 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spalnica2
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Jocelyne Latour vous propose: **Opportunité Rare ! Charmant Appartement T2 (anciennement T3) rénové avec vue panoramique à Perpignan dans...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjePo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 129 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi